Ökölvívás - Testvérvárosok kupája: az EVSI nyerte csapatversenyt
2017-09-18 22:24:18
Kiskunhalason a XVII. Nemzetközi Testvérvárosok Kupáján 20 csapat - közöttük három külföldi - vett részt. Az alapításának 70. évfordulójára emlékező halasi klub rendezvényén, a három napon pontosan 70 pár csapott össze. Tíz párban a kezdők számára szerveztek bemutató versenyt, majd 60 párban „élesben” mérkőztek meg a résztvevők. A pénteki napot megtekintette dr. Kovács László a MÖSZ szakmai igazgatója. Szombaton az egész napot megtisztelte jelenlétével Erdei Zsolt, a Magyar Ökölvívó Szövetség elnöke, Nagy Anett Viktória, a MÖSZ főtitkára, és Wida József az utánpótlás csapat menedzsere. A a kupán szorítóba léptek az Egri Városi Sportiskola bunyósai. Dorkó Péter vezetőedző elégedetten értékelt: - Négy női versenyzővel indultunk, három arany, egy ezüst (az ifi 54 kg-ban két egri döntőzött) lett a végeredmény. A legjobb teljesítményt nyújtó női versenyző Botos Fruzsina lett, csapatversenyben is az Egri Sportiskola csapata végzett az első helyen.