Hamilton simán nyert

Spielbergben az első Stájer Nagydíjon, amelynek első körében a két Ferrari összeütközött egymással; Lwis Hamilton simán nyert, Valtteri Bottas a végén jött fel a második helyre, megelőzve Max Verstappent.

Kispályás labdarúgás – Itt a vége
2017-06-22 22:34:48
Befejeződtek a küzdelmek az Egri Kispályás Labdarúgó Bajnokságban. A 2016/2017-es idényben két fázisban játszották a meccseket a csapatok. Ősszel a felsőházba jutás volt a tét, tavaszra viszont már kettévált a mezőny az I. osztályban és az öregfiúknál egyaránt. Az I. osztályban az Agria Volán megvédte bajnoki címét, második helyre a Platt 2003 KFT futott be, míg bronzérmes a Berg-FC ’96 lett. Az alsóházban az utolsó forduló döntött a „kis” bajnoki címről, mégpedig a Szilvásvárad javára. A Torpedo zárt másodikként, a Sirok-Recsk együttese pedig harmadikként. A szeniorok felsőházában az Eger Kapu maradt a trónon. Szoros verseny után alakult ki a további sorrend, második lett az Aquakond, harmadik az Imola Hotel Platán. Az öregfiúk alsóházában a Bogács Thermálfürdő Old Boys lett az első, megelőzve az Agria Szerszám együttesét és a Police 07-et. A dobogós csapatok a Bajnokok Tornája zárásaként kapják meg érmeiket, az első helyezettek pedig a kupát.