Vettel az első idei győztes

Sebastian Vettel a errari német pilótája az Ausztrál Nagydíjon legyőzte a Mercedes kettősét, Hamilton zárt a második, míg Valtteri Bottas a harmadik helye

Labdarúgás – Itthon is legyőzve a Stécé
2017-02-17 19:17:40
A program szerint a felkészülési időszak utolsó edzőmeccsét játszotta péntek délután az Eger SE labdarúgó csapata. Nem biztos, hogy a valóban a Salgótarjáni BTC elleni párharc volt a végső teszt a tavaszi szezon megkezdése előtt, hiszen a bajnoki startot a pályák állapota miatt elhalasztották. A pontvadászatra való hangolás így tovább tart, ezért elképzelhető, hogy a bónuszba kapott időszakot újabb felkészülési mérkőzéssel töltik ki a piros-kékek. Egy héttel ezelőtt Pataki Viktor duplájával a tóstrandi műfűn sikerült az ESE-nek 2-0-ra legyőzni nagymúltú edzőpartnerét, most pedig a Felsővárosban 5-1-re diadalmaskodott Csuhay József legénysége. A mérkőzés jelentős részében jól futballoztak a házigazdák, a Nógrád megyei harmadik helyezett ellen. A vezetést Montvai Tibor szerezte meg a 20. percben, majd fordulás után Szucsik Ádám révén növelte előnyét az Eger. 2-0 után nem késett sokat a tarjáni szépítő talált, azonban a folytatásban még háromszor találtak be Árvai Ádámék. A mutatott játék és az eredmény is azt jelzi, hogy felkészült a tavasz nagy feladataira az Eger SE.