Veszprémi előny

Fordulatos csatában hat góllal nyert a Veszprém a Szeged ellen a férfi kézilabda NB I bajnoki döntőjének első felvonásán Az első félidőben még kétgólos előnnyel fordultak a vendégek

Atlétika - Ráduly Marcell az első idei EVSI-s magyar bajnok
2017-02-16 20:47:42
Fedettpályán versenyeznek a téli hónapokban az Egri Városi Sportiskola atlétái. A 2017-es esztendő első egri bajnoki aranyérmét a Budapesten megrendezett újonc magyar bajnokságon Ráduly Marcell szerezte meg a 60 méteres gátfutásban elért 9.69-es időeredménnyel. Fejes Péter edző tanítványa magasugrásban 1.50 méteres ugrással második helyen végzett. A Junior és Ifjúsági Fedettpályás Összetett Bajnokságon Likecs Patriknak szurkolhattunk. Hétpróbában Linkecs az első hat szám után köszönhetően a jó ügyességi eredményeknek a 3. helyen állt, de sajnos az 1500 méteres zárószámban nem jeleskedett, így visszaesett az 5. helyre. Az összetett bajnokságot kísérő kétnapos nyílt versenyen sokan használták ki az indulási lehetőséget. Közülük egyéni csúccsal az első helyen ért célba a juniorok 60 méteres gátfutó számában Szeles Bálint. Szeles először teljesített 8 másodpercen belül. A forma biztató a közelgő országos bajnokság előtt.