Puskás Arena nyitány

November 15-én este az Uruguay elleni felkészülési mérkőzéssel hivatalosan is megnyitja kapuit az új nemzeti stadion, a Puskás Aréna. A találkozó Gera Zoltán búcsúmeccse lesz.

Utánpótlás labdarúgás - U19 siker: 3 pont Diósgyőrből
2006-10-18 10:40:44
Fantasztikus győzelmet aratott U19-es labdarúgó csapatunk (játékosai képünkön) az Országos Utánpótlás bajnokság legutóbbi fordulójában. Az Egri Futball Klub együttese Diósgyőrben hagyta el győztesen a pályát. Az első játékrészben a rendkívül taktikusan és jól játszó Székely Károly tanítványok 2-0-ás előnyre tettek szert Domán és Jékli jóvoltából. A folytatásban sokat tettek azért a házigazdák, hogy egyenlítsenek. A második játékrész derekán büntetőhöz jutott az ellenfél, ám a kapus Szalkai Dávid hárítani tudott. A 80.-ik perceben viszont már gólt eredményezett a borsodi mezőnyfölény, így a találkozó végére is maradt izgalom, azonban az eredmény már nem változott. A mieink mestere természetesen örült a ritkának nevezhető bravúrnak. Mint azt honlapunknak elmondta eddig nem sűrűn fordult elő, hogy egri együttes győztesként vonuljon le a pályáról Diósgyőrben. Külön öröm, hogy a 3 pontot egy olyan alakulat ellen sikerült begyűjteni, amelynek soraiban több olyan labdarúgó is szerepelt, amely az NB I-es DVTK junior csapatában edződik. Győzelmükkel továbbra is az élmezőnyben foglalnak helyet Makaiék. U17-es gárdánk szintén a Diósgyőr otthonában jól tartotta magát 45 percnyi játék után, hiszen 2-2-re álltak a csapatok, azonban a borsodiaknak sikerült a maguk javára fordítani a meccset. 4-2 lett a végeredmény. A fiatalabbaknál változatlanul szárnyal Horváth Tamás U13-as csapata. A fiúk itthon 13-0 arányban verték a Diósgyőr "B"-t, így 100%-os teljesítménnyel vezetik a pontvadászatot. A Csuhay Szabolcs vezette 15 évesek 2-0-ra kaptak ki. (ZE-RO PRESS) Fotó: Zagyi Tibor