Megyei labdarúgás – A GYAK nyerte a rangadót
2015-08-30 20:39:12
Elveszítette veretlenségét az Egri Sportcentrum SE a megyei I. osztályú labdarúgó bajnokságban. A harmadik fordulóban két hibátlan csapat találkozott a Kömlei Sporttelepen. A házigazda Gyöngyös AK 1-0-s első félidő után 2-0-ra diadalmaskodott, így begyűjtötte harmadik sikerét is a pontvadászatban. A 36. percben az egri Farkas Krisztián szerencsétlen mozdulata után szerezte meg a vezetést a GYAK. Összeszokottabb együttes benyomását keltette a házigazda, amely enyhe fölényét a 71. minutumban ismét gólra váltotta Szilágyi Norbert révén. A hajrában nem változott már az állás, a Labancz-legénység megérdemelten tartotta otthon a pontokat a fiatal megyeszékhelyiekkel szemben. A forduló további két vasárnapi mérkőzése meglepetéssel zárult. A Gyöngyöshalász Egerszalókon diadalmaskodott 3-0-ra, míg a Detk otthonában ütötte ki a Herédet. A végeredmény 7-1 lett a herédiek javára. A megyei második vonalban győzött a Boldog, az Egerszólát. A Mátraderecske harmadik mérkőzésén is nyeretlen maradt.