Vakbélműtét

Cseh László hétfőn nagy fájdalmaktól szenvedett, kórházba került, azonnal megműtötték, és szerdán hazaengedték. Cseh az országos bajnokságról váratlanul távozott, de most nem akarja feladni céljait.

Judo - Négy egri bronz az ifi országos bajnokságról
2015-03-09 23:14:55
Az egri dzsudósport erejét bizonyítja, hogy az elmúlt hétvégén Siklóson megrendezett ifjúsági országos bajnokságon a népes mezőnyben négy egri sportoló állhatott dobogóra. Az Egri Városi Sportiskola versenyzői közül a lányoknál a 40 kg-os súlycsoportban Iklódi Anna végzett a harmadik helyen. A fiúknál a 46 kg-os Lőkös Balázs, a 60 kg-os Juhász Péter és a 81 kg-os Iklódi Máté szerzett bronzérmet. Horváth Bence (50 kg) és Kurtán Zsombor (73 kg) a 7. helyen zárt. Lőkös Krisztián helyzetlenül végzett. Horváth Tamás vezetőedző értékelése szerint nem csalódás a szereplés. Juhász Péter és Iklódi Máté közel állt a döntőbe jutáshoz. Mindketten a hosszabbításban aranyponttal, ráadásul intéssel kaptak ki. Kurtán Zsombor 2 győzelem, 2 vereséggel zárt. Sajnos a lábsérülése hátráltatta a sikeresebb szerepelésben. Horváth Bence is sérüléssel bajlódott, Kovács Olivér sérülés miatt nem tudott rajthoz állni.