Vízilabda - Nem jelentett problémát az ASI
2014-11-16 08:29:14
Zsinórban negyedik sikerét aratta a ZF-Eger-EKF női vízilabda csapata az első osztályú bajnokságban. Az egriek megerőltetés nélkül, 20-4 arányban diadalmaskodtak az ASI DSE vendégeként. A Hajós Uszodában rendezett bajnoki toronymagas esélyesei Kelemen Attila tanítványai voltak. Már a játéknap előtt is tudott volt, hogy képviselnek azonos kategóriát a felek. A szombat kora délutáni meccsen azt történt, amire előzetesen számítani lehetett. A huszáros egri kezdés nagyon meghatározta a továbbiakat. 7-0 után szerezte első gólját a házigazda, és ekkor még mindig csak az első negyedben jártunk. A Czigány-Ráski kettős újra nagy kedvvel pólózott, vezetésükkel és gólerős játékukkal egyre jobban nőtt a differencia. Térfélcsere után már jobban akadozott támadásban a mieink gépezete is, de a különbség ekkor is tapintható volt. A mieink számára mostantól kezdődnek a jóval nehezebb kategóriájú mérkőzések.

A keddi hazai rendezésű Dunaújváros elleni csata, majd az azt követő UVSE-Centrál, Szeged, majd Szentessel megvívandó rangadók előtt ragyogó felvezető volt a mostani meccs.