Judo - Rudinszky Ádám junior magyar bajnok
2013-10-14 20:53:33
Az időközi választásoknál is fontosabb események helyszíne volt az elmúlt hétvégén Baja városa. A junior magyar bajnokságon 98, a serdülő magyar bajnokságon 116 versenyző lépett tatamira. Az Egri Városi Sportiskola versenyzői sikeresen szerepeltek. Horváth Tamás vezetőedző beszámolója szerint a junioroknál a 100 kg-os súlycsoportban Rudinszky Ádám magyar bajnoki címet szerzett. Három győzelemmel biztosan szerezte meg az aranyérmet. A serdülőknél 5 fiatal sportoló indult az EVSI színeiben. Hárman is a dobogó harmadik fokára állhattak a népes mezőnyben. A 36 kg-os Lőkös Balázs, a 44 kg-os Horváth Bence és a 48 kg-os Juhász Bence 3 győzelemmel és egy vereséggel szerzett bronzérmet. Kőrfy Bence az ötödik, Kovács Olivér a 7. helyen végzett.