Kaotikus futam

Hamilton győzelmét hozta a kaotikus Toszkán Nagydíj Valtteri Bottas és Alexander Albon előtt. A futamon összesen három állórajtot teljesített a mezőny, aminek Sebastian Vettel egyáltalán nem örült.

Kézilabda - Végzetes volt két kulcsemberünk kiválása
2012-11-18 00:30:06
A kézilabdás szombat második mérkőzésén nem sikerült győznie az SBS Eger-Eszterházy SzSE férfi kézilabda csapatának. A Claas Törökszentmiklós igazolta jó hírét. A forduló előtt harmadik helyezett vendégek 25-21 arányú diadallal távoztak a Kemény Ferenc Sportcsarnokból. A kilátogató szépszámú szurkolótábort rossz hír fogadta, csapatunk egyik legeredményesebb játékosa Juhász Károly sérülés miatt nem tud pályára lépni. Gondjaink szaporodtak azzal, hogy Nyikes Csaba egy ütközés során úgy megsérült, hogy a továbbiakban nem tudott rendelkezésre állni. Két kulcsemberének elvesztése mély nyomokat hagyott a házigazdákban. Az Iványi-legénység erejét felőrölte, hogy a meccs egészében futott az eredmény után. A szentmiklósiak éltek az ölükbe pottyant lehetőséggel. Ha sikerült őket megközelítenünk, akkor is képesek voltak újítani, így magabiztosan nyerték a meccset.

Jó egri kezdést követően megtorpanásunkban jelentős szerepet vállalt Nyikes Csaba sérülése. A Törökszentmiklós lecsapott a lehetőségre, folyamatosan növelték a különbséget. Szinte végig magabiztos előny tudatában kézilabdáztak a vendégek. Padla és Vojkovics gólerős játéka is kevés volt az üdvösséghez. Győzelmével a vendégcsapat feljött a táblázat második helyére. A Balmazújvárossal szemben rangadót veszítő Nyíregyháza lecsúszott a negyedik pozícióba. A Mezőkövesd újabb értékes pontot veszített hazai környezetben, ezúttal az alsóházhoz tartozó Hajdúnánás ért el döntetlent az MKC otthonában. Az SBS Eger-Eszterházy SzSE veresége ellenére maradt az ötödik helyen.