Spanyol arany

Végig vezetve Spanyolország nyerte a kosárlabda viklágbajnokság döntőjét Argentína ellen. Az európai válogatott 95-75-re győzött. A bronérmet Franciaország szerezte meg

Labdarúgás - Dusan Pavlov fordított: REAC - Egri FC 1-2
2012-03-30 20:26:38
Sorozatban harmadik meccsét nyerte meg az Egri FC csapata. Pénteken délután Rákospalotán a Budai II. László Stadionban 0-0ás félidő után 2-1-re nyertünk. Simon Antal vezetőedző a Sztankó - Preklet, Katona, Knakal, Hamouz - Balog, Pavicsevics, Farkas Á., Dobrics - Hrisztov, Pisanjuk összeállítású csapatot küldte pályára. Menyhárt az 50. percben szerzett vezetést. A csereként beállt Dusan Pavlov a 72., ill. 83. percben volt eredményes és 2-1-re nyert az Egri FC.

NB II. Keleti csoport. 21. forduló

REAC – EGRI FC 1–2 (0–0)

Budai II László Stadion, 200 néző. Vezette: Berényi (Vámos, Kovács P.)
REAC: Tóth P. Z. – Dinka (Illés K. –, 87.), Kornis, Menyhért, Kiss K. – Sós, Gulyás M. – Menyhárt – Böőr, Tóth P. – Jovánczai Vezetőedző: Mátyus János.

EGER: Sztankó – Preklet, Katona A., Knakal, Hamouz – Balog Zs., Cs. Pavicsevics (Pavlov 55.), Farkas Á. – Dobrics – Pisanjuk (Kiss G., 16.), Hrisztov (Romhányi –, 77.) Vezetőedző: Simon Antal

Gólszerző: Menyhárt (1–0) a 48., Pavlov (1–1) a 71., Pavlov (1–2) a 84. percben

MESTERMÉRLEG

Mátyus János:
– Le a kalappal a hősiesen küzdő játékosaim előtt. Vezetésünk után el kellett volna döntenünk a meccset, a ziccereink azonban kimaradtak.

Simon Antal:– Feszült mérkőzést játszottunk egy jó REAC–cal. Dusan Pavlov higgadtsága döntött.