Kosárlabda - Legyőzték a listavezetőt
2012-01-27 11:05:57
Őrzi hazai veretlenségét az Egri KOK-Sportisksola-EKF NB II-s férfi kosárcsapata. Filkorék legutóbb a legyőzték a listavezető Békéscsabai KK együttesét (79:66). Nem úgy indult a mérkőzés, hogy ebből győzelem lesz, hiszen az első negyedben rengeteget hibáztak biztos helyzetekben is, és a távoli dobásaink sorra kimaradtak. A kis szünet után az agresszivebb védekezéssel sikerült felpörgetni a ritmust, és a szerzett labdákból beindult a pontgyártás. A három pontos vonalról is be-betaláltak az egriek és sikerült átvenni a vezetést a vezetést. Főleg a center posztokon mutatott eredményes játéknak (Szerdahelyi, Filkor), és néhány jókor behulló hárompontosnak (Pongrácz, Baumann) köszönhetik ezt az értékes, szép győzelmet.