Hozzászólások-fórum:

Vízilabda - Keserű volt az ásványvíz - Hullámzó egri póló
2010-11-21 23:19:42
A Honvéd nyerte a 2010-es Theodora Magyar Kupát.Az elődöntőben nagyszerűen játszó ZF-Eger csapata nem tudta megismételni szombati teljesítményét. Végig a Honvéd volt kedvezőbb helyzetben. Hiába volt fergeteges hangulat az egri szurkolók jóvoltából a Szőnyi-úti uszodában, a csapat nem tudott mit kezdeni a Honvéddal. Az előnyös helyzetek felét elég lett volna értékesíteni, de a lövéseink nagy részét hárította a blokk, vagy Gergely kapus. Hullámzó még a csapat játéka. A szegedi bajnokit követte egy gyenge barcelonai produkció, majd a szombati csodás elődöntőt egy csalódást keltő finálé. Idő kell még, hogy együtt dolgozva összeérjen a csapat. Fájó leírni, de a Honvéd megérdemelten nyerte a Magyar Kupát. Az előcsatározások során 14-10-re verték az Egert, majd elbúcsúztatták a Vasast, az elődöntőben a Fradit, a fináléban z Eget is magabiztosan nyerték.Bővebben itt...