Első kalapban a magyarok

Elkészült a párizsi olimpia női kézilabda tornájának sorsolási kalapok beosztása. A sorsolást kedden 17.30-kor tartják Páriszban. A mieink az első kalapba kerültek, így biztosan elkerülik Norvégiát.
Bővebben itt..

Hozzászólások-fórum:

Vízilabda - Bravúr a javából: Szentes - Eger 9-11
2010-11-18 19:22:07
A Szentes otthonában bravúros győzelmet aratott a ZF-Eger női OB I-es csapata. Az eltiltott Kelemen Attilát dr. Sike József helyettesítette a kispadon. Az első két negyedben az egrieknél volt az előny, a hazaiak 3-4-után átvették a vezetést, de a II. negyed 6-6-os döntetlennel zárult. Antal Dóra nagyszerűen játszott, összesen hétszer talált a hazai hálóba. A IV. negyedben 8-8 után Antal 2 és Somhegyi volt eredményes és 11-8-ra elhúzott az egri csapat. Bravúros győzelem, jó játékkal, nagy küzdeni tudással. Vodafone női OB I. Szentesi VK - ZF-Eger 9-11 (2-3, 4-3, 2-2, 1-3) Gólszerzők: Antal Dóra 7, Somhegyi Noémi 3, Kertes Anna

Fórum átmenetíleg kikapcsolva, szíves türelmét kérjük! adws

Kiadó az Egri Városi Sportiskola információ:   agriasport(kukac)agriasport.hu    Impresszum - Kapcsolatfelvétel