Marco Rossi a magyar labdarúgó válogatott szövetségi kapitány a szerbek legyőzése után mondta: Nincsenek itt nagy titkok. A mi csapatunk óriási szívvel, alázattal küzd.

Hozzászólások-fórum:

Kosárlabda - Túléltük az első félidőt, hoztuk a másodikat
2010-11-13 17:29:45
Megszenvedett az első félidőben, de végigdarálta a másodikat és magabiztosan nyert az EKF-EGER-HÉSZ férfi kosárlabdacsapata szombat délután a Kecskeméti Főiskola ellen. A Váczi-Széles legénységből ezúttal a kisemberek cselekedtek nagyot, noha az első 20 percben semmi nem akaródzott összejönni, a nagyszünetet követően feljavult a dobóteljesítmény és a védekezés is. Kötelező győzelem volt, s mint ilyen, nehéz, izzadós és szenvedős percekkel teli. A harmadik etapban 35 pontot szórt az EKF, jobban hintettük a triplákat is, tehát inkább saját játékát hozta a hazai különítmény. 105-83 a vége, Krasznai, Máté, Szarvas és Erdei mellett jó kiegészítő embernek bizonyult Sneider és a századik pontot szerző Klepej is.