Hozzászólások-fórum:

Röplabda – A szezon egyik legértékesebb győzelmét aratták
2009-12-06 21:37:54
Izgalmas, fordulatos, másfél órás mérkőzésen 3-2 arányban nyert az Újbuda TC otthonában a GMR Group-Agria RC Eger női röplabda csapata. Az NB I-es ligabajnokság 12. fordulójának vasárnap délutáni mérkőzésén rendkívül értékes sikert arattak Juhászné Tóth Mária edző tanítványai. A korábbi egri centert Fekete Krisztinát is a soraiban tudó házigazdák nagyon fenték ránk a fogukat. A pontvadászat harmadik helyezettjeként nem alaptalanul készültek győzelemre a mieink ellen. Újbudai vezetést követően fordítani tudott az Eger, majd a változatos és kiegyenlített negyedik szett elvesztése után a mindent eldöntő rövidített játszma következett. A befejező szakaszban végig nálunk volt az előny, így a remélt siker nem maradt el. Idegenben tudott rangadót nyerni együttesünk, ami nagy fegyvertény.