Hozzászólások-fórum:

Vízilabda - A 103. magyar bajnok kerestetik - Vasas - Eger (1. mérkőzés)
2009-05-22 14:38:52
Az utóbbi két évben Magyar Kupa győztes Eger még sohasem nyert magyar bajnokságot. Az 1929 óta élvonalban szereplő csapat legjobb eredménye a 2008-as ezüstérem. Érdekesség, hogy az elmúlt évben az alapszakasz első helyén végzett egriek, a pályaelőnyt nem tudták aranyra váltani. A Vasas a negyedik helyről indulva 3-1-re nyerte a párharcot. Nyerni tudtak a Bitskey-ben is a harmadik összecsapáson. Idén a Vasas veretlenül jutott el a döntőig. Jó lenne megszakítani a sorozatukat. Melyik csapat használta ki jobban a két hetes felkészülési időszakot. Mennyire kamatoznak a Pro Recco elleni edzőmeccsek. Az idei meccsek statisztikája alapján a Vasas az esélyesebb. A Magyar Kupa hosszabbításos döntőjét leszámítva mindig az angyalföldiek örülhettek a végén. Sajnos az Euroligás álmaink is a Vasas miatt nem teljesülhettek. Az esélyesség terhe inkább a fővárosi gárdát nyomhatja.Bővebben itt...