Hozzászólások-fórum:

Sportlövészet - Nemesi és Takács nyerő formában
2007-05-03 22:47:35
Takács Károly Vándorkupa, Utánpótlás Kupa, BHSE meghívásos verseny elnevezéssel egy helyszínen - Budapest, Pongrác úti lőtér – három rangos eseményt rendeztek. Az Egri Polgári Lövészegylet versenyzői is lőállásba álltak, szinte minden korcsoportban. A BHSE versenye a felnőtt válogatott keret számára formaellenőrző verseny is volt egyben, ahol Nemesi Zsolt szabadpuska 60 lövés fekvő versenyszámban (593 kör) és 3×40 összetettben (1153 kör) is egyaránt az első helyen végzett. Takács Tibor szintén két versenyszámban indult és nyert: gyorstüzelőpisztoly 2×30 versenyben 577 körrel, míg sportpisztoly 30+30 versenyszámban 571 kört teljesítve utasította maga mögé a mezőnyt. A négyfordulós Utánpótlás Kupán 6, a Takács Károly Vándorkupán négy fővel képviseltette magát az Egylet.Eredmények itt...