Marco Rossi a magyar labdarúgó válogatott szövetségi kapitány a szerbek legyőzése után mondta: Nincsenek itt nagy titkok. A mi csapatunk óriási szívvel, alázattal küzd.

Hozzászólások-fórum:

Megyei labdarúgás – Vasárnapi eredmények
2015-04-19 21:20:23
Két mérkőzés maradt vasárnapra a megyei I. osztályú labdarúgó bajnokság 23. fordulójából. Az egerszalóki pályaavatót a házigazda Horváth Tamás-tanítványok 5-1 arányban megnyerték a vendég Füzesabony ellen. A szalókiak előbb Érsek Martin, majd két perccel később Hajdu Zsolt révén is eredményesek voltak, így 2-0-s vezetés birtokában tértek pihenőre. Az 52. minutumban újra Érsek volt eredményes, majd egy gyors gólváltást követően visszaállt a háromgólos differencia. A végeredményt a 78. percben Hajdu állította be. A Gyöngyöshalász is sikerrel tudta le a játéknapot. Szabó Gyula edző fiai Dohányos 55. percben szerzett találatával 1-0-ra győzték le a vendég Markazt. A megyei II. osztályban 4-0-ra verte az Erdőtelek a Poroszlót, a Szücsi pedig 5-1 arányban bizonyult jobbnak a Lőrincinél. A Mátraderecske – Petőfibánya meccs a házigazdák 2-0-s győzelmével zárult.