Hozzászólások-fórum:

Úszás - Cseh László versenycsúccsal nyerte a 100 pillangót
2015-02-01 20:56:35
Az olimpiai ezüst- és bronzérmes, világ- és Európa-bajnok Cseh, aki szombaton mind a három medáliafajtából szerzett egyet, vasárnap a 100 méter pillangó döntőjében bizonyult a legjobbnak. Az Egri Úszó Klub versenyzője 52.57 másodperces versenycsúccsal az Euro-Meet 2015 elnevezésű viadal honlapja szerint. Ebben a számban Cseh országos csúcsa 51.45 (2009. Barcelona). Jakabos – a pénteki egy arany és a szombati két ezüst után – a zárónapon a 100 méter pillangó döntőjében nyert 59.99 másodperces idővel, valamint második lett 100 méter gyorson (56.23 mp). Ugyanilyen mérleggel rukkolt ki az előző nap 100 méter háton első Balog: ő 200 méter háton győzött 2:02.38 perccel, és másodikként ért célba 50 méter háton (26.00).
A 13 éves magyar tehetség, Gyurinovics Fanni beverekedte magát a 100 méteres gyorsúszás döntőjébe, ahol nyolcadik lett (57.67).