Hozzászólások-fórum:

Atlétika - Varsói kaland magyar és egri sikerekkel
2014-09-14 22:01:28
Magyar Diáksport Szövetség által delegált magyar válogatott immáron 9. alkalommal vett részt a Nemzetközi Gyermek Atlétikai Versenyen, ahol a diákok kiváló teljesítményének köszönhetően csakúgy mint tavaly, ezúttal is sikerült újra az első helyen végeznünk. Bravúros teljesítményeket értek el a magyar sportolók, ugyanis a meghirdetett 36 versenyszámból (60 m-es, 300 m-es, 600 m-es és 1000 m-es futás, távolugrás, magasugrás, kislabdahajítás) 14 aranyérem, 10 ezüstérem és 6 bronzérem született. Ennek köszönhetően a pontversenyben jelentős különbséggel első lett Magyarország, a második helyet a lengyelek, míg a harmadikat a lett válogatott szerezte meg. Az első helyért járó kupát dr. Gyurcsík Iván Magyarország varsói nagykövete adta át. Bővebben itt...