Első kalapban a magyarok

Elkészült a párizsi olimpia női kézilabda tornájának sorsolási kalapok beosztása. A sorsolást kedden 17.30-kor tartják Páriszban. A mieink az első kalapba kerültek, így biztosan elkerülik Norvégiát.
Bővebben itt..

Hozzászólások-fórum:

Atlétika: Berecz Bernadett új egyéni csúcsa: 6,38!!
2014-06-11 15:04:10
Ismét eseménydús volt a hétvége az atléták számára. Kádasi Zalán és Nagy Anna utazott Petrovai József edzővel Zalaegerszegre az Országos Vidékbajnokságra. Zalánnak a 100m-es síkfutás B-döntőjébe sikerült kvalifikálnia magát, amelyet később 10.78-as idővel megnyert. Nagy Anna 15.50-es idővel a 100m-es gátfutás 1. időfutamában 3.helyen végzett. Petrovai József ugrói küzdöttek a Balaton Bajnokság Liga versenyén. Páhy Zsolt 7.26 –os ugrásával 3. helyen végzett. Berecz Bernadett pedig több 6.30 körüli ugrással végül 6.38-as egyéni csúccsal a verseny élén végzett. Már csak 18 centire van hogy meglegyen a szintje a Zürich-i Európabajnokságra. nagy hőség nem kímélte Gotyár József gyerek atlétáit sem a Debrecenben megrendezett nemzetközi versenyen. 13 egri atléta versenyzett 8 számban. A versenyen 9 dobogós helyezést sikerült szerezniük. Bővebben itt...

Fórum átmenetíleg kikapcsolva, szíves türelmét kérjük! adws

Kiadó az Egri Városi Sportiskola információ:   agriasport(kukac)agriasport.hu    Impresszum - Kapcsolatfelvétel