Hozzászólások-fórum:

Bowling - Strike-hullám után összetett pályacsúcs
2014-05-07 22:15:31
A Bowling Factory Open V. fordulóját új összetett pályacsúccsal Bajzát Rafael nyerte. Az új 429 pontos (215+214) rekordhoz 11 strike és 8 spare kellett. A régi csúcsot Balázs Péter tartotta 414 ponttal. fával. A májusi játéknapon a 2. helyen Vajda Ádám végzett. A dobogó harmadik fokát Mayer Árpád foglalta el. Az összetett versenyben izgalmasan alakul a helyzet. Bakos József beérte Balázs Pétert. A 3. helyen álló Mayer mögé Bajzát R. zárkózott fel. A legjobb női eredményt Szilvási Judit érte el 300 ponttal és ezzel összetettben is pontszerző lett.