Különgép Szófiába

Budapestről és Debrecenből is különgéppel repülhetnek a szurkolók márciusban a magyar válogatott Európa-bajnoki pótselejtezőjére Szófiába. A Wizz Air légitársaság tájékoztatása szerint a járatok március 26-án 10 órakor indulnak mindkét reptérről.

Hozzászólások-fórum:

Labdarúgás - Dusan Pavlov duplájával: REAC - Egri FC 1-2 (0-0)
2012-03-30 19:09:33
Sorozatban harmadik meccsét nyerte meg az Egri FC csapata. Pénteken délután Rákospalotán a Budai II. László Stadionban 0-0ás félidő után 2-1-re nyertünk. Simon Antal vezetőedző a Sztankó - Preklet, Katona, Knakal, Hamouz - Balog, Pavicsevics, Farkas Á., Dobrics - Hrisztov, Pisanjuk összeállítású csapatot küldte pályára. Menyhárt az 50. percben szerzett vezetést. A csereként beállt Dusan Pavlov a 72., ill. 83. percben volt eredményes és 2-1-re nyert az Egri FC.